חוות דעת העיתונאים

TF1

« 80% מאוכלוסיית העולם סובלת מכאבי גב »
« בזכות חגורות מתיחה, הן עוזרות לתקן את העמידה ומיישרות את עמוד השדרה »

D8 

« הרעיון הוא לעמוד זקוף, כל הזמן ! »

Challenges:

«החזרה לעמידה נכונה יותר מאפשרת להפחית צשצעותית את הלחץ והכאב.»
«קנטין פרודו ואלקסי אוקו, שניהם מהנדסים, המציאו את החולצה שיוצרת סטימולציה אצל המשתמש כאשר אינו עומד נכון ומשמין אותו לתקן את העמידה בזכות מערכת של חגורות מתיחה שמורכבים בחולצה עצמה.»

FRANCE 2

« לעבור מעמוד השדרה בצורת C, לעמוד השדרה בצורת S, התואם לעקומות הפיזיונומיות הטבעיים »

20 minutes :

« כדי להגיב על “הרע של המאה”, החברה פרקו עובדת כרגע על בגדי גוף חכמים כדי לתקן באופן טבעי תנוחה כפופה. »

Le Parisien: 

« Le Percko se compose d’un tissu fin et respirant avec des tenseurs sur la cinquième lombaire qui forcent – sans douleur – son utilisateur à se remettre droit. «Il n’existait jusqu’à présent que des produits qui travaillent sur les épaules ou des ceintures lombaires, Percko active l’ensemble de la colonne, du bassin jusqu’au cou» complète Alexis. »

Europe 1 :

«Percko stimule le dos sans pour autant remplacer le travail des muscles.»

המלצת הרופאים

כאשר מתרכזים על הרגעים שבהם הגב חווה לחץ באופן ברור, שוכחים לחשוב על עמידה זקופה. לכן, PERCKO אחראי על עמידה אידאלית לאורך כל היום.

François Stevignon / פיזיותרפיסט ואוסטיאופת

החולצה Percko באמת מעניינת עבור סובלי כאבי גב ממקור מכני. היא לא עושה את העבודה בעצמה (כך שהשרירים לא נובלים), אלא כסטימולציה ומאפשרת למשתמש לחזק את הגב ולשקם בעדינות. זהו משלים מצוין לטיפולים מסורתיים, פיזיותרפיה ואוסטיאופתיה!

Julian Nenninger/אוסטיאופת
הבגד Percko משפר את העמידה על ידי יישור אוטומטי של הראש, החזה והאגן. הוא משחזר את העקומות הטבעיות של עמוד השדרה ומגביר יציבות ויעילות העמידה לפחות ב-35%.
Pol LE BORGNE / דוקטור בביומכניקה

חוות דעת משתמשים

אני עובד כל היום, ופרקו הרשה לי לחזור לתנוחה שמשחררת את הגב שלי. מסירה בזמן ומוצר זהה לתמונות. המדריך מידות איפשר לי בשניה להזמין את החולצה במידה שלי. ממליץ בחום.

אמיר

כבר חודשיים עברו מאז שקיבלתי את המארז הכפול של perko. אני חייבת לומר כי אני לא מתחרטת על הרכישה הזו גם אם זה השקעה משמעותית בהתחלה. אין לי כמעט כאבי גב! ביומיים הראשונים, צירוף מקרים או לא, היה לי משבר גדול של כאבי גב … ואז זה עבר. לאחר חודשיים, השיפור ברור מאוד. תודה!

מיה

מוש-לם ! ! אני לגמרי מאוהב במוצר. אני קונה את השני שלי הרגע. בראבו לכל הצוות !

קלוד