שנה של מחקר קליני מבוקר

שנה של מחקר קליני מבוקר

שנה של מחקר קליני מבוקר

מטרת המחקר הינה לנתח ולהראות את השפעת החולצה על התפתחות העמידה, התפתחות הפעילות של השרירים המייצבים את העמידה והתפתחות של הנפחים השונים של הגוף במצב של ישיבה, עמידה ובמהלך תנועה.

הבעיה של עמידה לא נכונה

באופן אוטומטי, תנוחה "רעה", במובן המכני, מתורגמת על ידי תנועה קדמית של החלק העליון יחסית לחלק התחתון של הגוף. תנוחה "רעה" משתקפת גם על החוליות דרך כאבים באיזור הטרפז, ועל המותן דרך כאבים באיזור עמוד השדרה. מטרת חולצת PERCKO הינה להביא את החזה מעל האגן כדי למנוע ו / או להפחית את כאב הגב.

מדידות איכות קלינית

כל בדיקה בוצעה עם ובלי חולצה כדי לבחון את ההבדל בין שני המצבים. הנושאים היו מצוידים ב-18 סמנים רטרורפלקטיבים וצולמו על ידי מצלמות. הסמנים השונים האלה היו ממוקמים כך שייצגו את קו האגן, בית החזה, הראש, היד עד כף היד, ולעקוב אחרי עקומות השדרה החיצונית. הם היו מצוידים גם עם 2 אלקטרודות EMG (כדי למדוד את הפעילות החשמלית של העצבים והשרירים) הממוקם על שרירי זוקפי גב, השרירים המייצבים את העמידה.

תוצאות מוכחות

תוצאות היציבה מראות כי בעת שעמד או יושב, לובש חולצת הטריקו מגביר את האנטרבסיה של האגן, כלומר את האגן קדימה, ואת גוש החזה לכיוון האגן. החלק האחורי. ברמה הצווארית, מרכז הכובד של הראש מובא לאחור בזמן שנותר מול קו הכבידה העובר דרך הכתפיים. ההתאוששות מלווה בפתיחה של בית החזה המשחרר את הסרעפת ומקדם את יכולת הנשימה, הכרוכה בשליטה על התנוחה.

מחקר זה הוכיח את יעילות חולצה Percko

הרופאים ממליצים על Percko !

שנה של מחקר קליני מבוקר

שנה של מחקר קליני מבוקר